Oferty

Instalacje fotowoltaiczne
Oferujemy kompleksowy montaż, uruchomienie oraz załatwienie wszelkich formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji do zakładu energetycznego. Pomagamy w zgłoszeniu wniosku o dofinansowanie z programu Mój Prąd 5. Po stronie klienta pozostaje decyzja i wybór zestawu fotowoltaicznego. Zawsze staramy się dobrać system według potrzeb i wymagań klienta. Instalacje wykonujemy na falownikach i modułach różnych producentów, współpracujemy w tym zakresie z wieloma hurtowniami. Podejmujemy się montażu na różnych pokryciach dachowych, od blachodachówki, blachy trapezowej, po dachówkę betonową czy ceramiczną. Używamy oryginalnych systemów montażowych do fotowoltaiki wykonanych ze stali nierdzewnej i aluminium. Całą instalacje wykonujemy samodzielnie, od montażu uchwytów na dachu po składanie rozdzielnic elektrycznych z zabezpieczeniami. Nie posiłkujemy się firmami podwykonawczymi dzięki czemu jesteśmy pewni, że instalacja przez nas wykonana nie będzie przysparzać problemów. Cieszymy się pozytywnymi opiniami od klientów i często jesteśmy polecani ich znajomym. Zapraszamy do kontaktu.

Skrzynka na falownik
Skrzynka zabezpieczająca falownik przed kradzieżą sprawdzi się w przypadku montażu inwertera na zewnątrz budynku. Zbudowana tak aby nie ograniczać naturalnej wentylacji urządzenia. Wierzchnia warstwa lakierowana proszkowo chroni stalowe elementy przed korozją. Istnieje możliwość wykonania skrzynki na falownik o innych niż oferowane wymiarach, a także wybór jej koloru. Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach.

ARG H50/30
ARG H90/50
Skrzynka na falownik

Wiatrownica
Oferujemy wiatrownice do systemu montażowego na dach płaski – balastowego. Dzięki temu elementowi konstrukcji minimalizujemy ryzyko podrywania paneli przez wiatr. Wiatrownica została wykonana z blachy ocynkowej 0,5mm. Sposób montażu jest stosunkowo prosty:
Dołem blacha jest wpuszczana pod elementy montażowe systemu i dociskana ciężarem,
górą wystarczy nawiercić otwory (w blasze) w miejscu śruby, która trzyma klemę.

ARG-W2000
Wiatrownica
Wiatrownica
Wiatrownica